Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz
Witamy na naszym Blogu

Pastelove Studio

Monika & Emmanuel

Z Moniką i Emmanuelem poznaliśmy się na weselu Oli i Simone. Które,także mieliśmy okazję fotografować . Dziś natomiast pokażemy wam kilka klatek z Ich uroczystości . Był uśmiech jako motyw przewodni i głośne okrzyki ,były łzy wzruszenia,były tańce,było po prostu tak jak sobie można wymarzyć.
Przed Wami Monika i Emmanuel .

Zapraszamy !!

Nous avons rencontré Monika et Emmanuel à l’occasion du mariage de Ola et Simone, pour lequel nous étions également en charge des photos. Mais cette fois-ci, il s’agit de clichés pris durant leur propre mariage. Les sourires ont accompagné la soirée, de même que les chants, les danses et les larmes de joie. En bref, tout ce dont on peut rêver. Voici Monika et Emmanuel.
Bienvenue !

Read more

Wiosenna sesja z Pauliną

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, a świat nabiera nowych kolorów. Świeża zieleń, pierwsze kwiaty to okoliczności, które z pewnością sprzyjają sesjom w plenerze, więc postanowiliśmy je wykorzystać. Chociaż piątek zapowiadał się pochmurnie, popołudniu słońce pięknie uraczyło nas swoim światłem i mogliśmy wybrać się na zdjęcia. Zapraszamy Sami sprawdźcie efekty piątkowej sesji 🙂 Read more

Weronika & Mieszko

Najpierw  upalny poranek a następnie gwałtowne burze, która towarzyszyła podczas ceremonii Weroniki i Mieszka . A dodatkowy dreszczyk emocji potęgował  mecz Reprezentacji Polski o 1/8 finału mistrzostw Europy .  Te wszystkie rzeczy odchodzą na bok w tak ważnym dniu i nie przeszkodziły młodym , aby ten dzień był dla nich piękny i wyjątkowy .

Uroczystość weselna odbyła się Restauracja Chlebowy Domek Restauracja Chlebowy Domek

Zapraszamy wszystkich do oglądania reportaży Weroniki i Mieszka .

Read more

Zimowa sesja Karoliny i Krystiana

Wczoraj udało się nam złapać jeszcze na zdjęciach  zimę. Na początku chcieliśmy odwołać sesję ale wspólnie postanowiliśmy tego nie robić . Był to  dobry pomysł ponieważ dziś po śniegu nie ma już śladu . A zima to śnieg, co widać na załączonych zdjęciach.. brakowało tylko słońca, ale nie można mieć wszystkiego..

Wizaż do sesji przygotowała Agnieszka Andrys Agnieszka Andrys Make Up

Read more

© 2017 PasteloveStudio – fotografia ślubna Kościan

Napisz do nas !