Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz
Witamy na naszym Blogu

Pastelove Studio

Aleksandra & Marcin

 

Aleksandra & Marcin

Aleksandra dla znajomych Ola :). Śmiało można napisać o niej 🙂 Piękna i młoda ty nasza wariatko. Marcin spokojny opanowany zawsze elegancki  dbający o detale. Jednym słowem duet idealny.

I to właśnie lubimy w naszej pracy.Dziś zapraszamy na krótką historie Oli i Marcina. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że o większość detali zadbali sami.

Zapraszamy do miłej lektury.

Sala Bankietowa Kontrabas   DJ  Kamil Łukaszyk

Read more

Martyna & Tomasz

Martyna śmiało można powiedzieć perfekcyjna w każdym calu,Tomasz człowiek z którym można konie kraść. Jednym słowem duet idealny.Zatem zapraszamy Was na krótką historie pod tytułem Martyna i Tomasz.Miłego oglądania.

Dziękujemy za współpracę .

Barbara Wożniak  Barbara Woźniak studio wizerunku  

Sukienka  Atelier Renata Potrzeba

Dekoracje na każdą okazję Leszno  Dekoracje

Zespół  Vegas Band Vegas Band

Sala weselna Rueda Rueda

Film MabuFilm

Śpiew Kościół Organista

 

 

Read more

Karolina & Krystian

Karoline i Krystiana już mieliście okazję poznać na naszym blogu.Dziś chcemy zaprosić Was na ich pełen uroku ślub oraz sesja w prawdziwie bajkowej scenerii.Uroczystość weselna odbyła się w Klasztorze Franciszkanów w Woźnikach na wzgórzu Wyrwał.Po uroczystości udaliśmy się do Sali bankietowej Rueda,gdzie zabawa trwała do białego rana.Na koniec ruszyliśmy w trasę na sesję plenerową do Zamku w Mosznej. Zapraszamy.

WSPÓŁPRACA

Oprawa Muzyczna Martyna Szymańska Śpiew Kościół   Klasztor Klasztor Woźniki  Zespól Muzyczny BraviFilm MabuFilm Dekoracje KM Dekoratorki Restauracja Rueda  Rueda Marta Wizaż Marta Lipiec Read more

Gosia & Lukas

Dziś zapraszamy was na reportaż Gosi i Lukasa.Uroczystość ślubna odbyła się w Kąkolewie w Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych zbudowano w 1500 roku w stylu późnogotyckim.Po mszy udaliśmy się do Jeziorek gdzie odbyła się zabawa weselna.Zapraszamy.

Współpraca:

Dworek Jeziorki Dworek Jeziorki  Mateusz Dworczak  DJ Mateusz Dworczak Film Film Piotr Banaszak

 

Read more

Pożegnanie starego roku z Angeliką i Hubertem

To już ostatnia nasza sesja w 2017 roku.Korzystając z okazji chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za zaufanie.Dziękujemy Wszystkim osobą z którymi mieliśmy okazję pracować w roku 2017.Był to dla nas bardzo pracowity rok i pełen wyzwań.Dziękujemy!!!Na koniec z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy Wam hucznej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia wszystkich marzeń. Read more

Świąteczna sesja Moniki i Piotra

Witam Kochani z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia,zdrowych spokojnych świąt.Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,spotkań w rodzinnym gronie przy dźwiękach kolęd.By Was jeszcze bardziej wprowadzić w klimat świątecznej atmosfery zapraszamy na reportaż z sesji świątecznej Moniki i Piotra.Specjalne podziękowania chcielibyśmy złożyć Panu Karolowi Flak za udostępnienie miejsca do sesji Dziękujemy !!!

Ogrody-Tarasy Karol Flak  Ogrody-Tarasy Karol Flak Read more

Iza i Paweł ślub Biały Dworek

Witajcie! Często prosicie nas o pokazanie reportażu z całego dnia ślubu.Tym razem chcielibyśmy zabrać Was na ślub Izy i Pawła.Ceremonia odbyła się w Kościele p.w. św Michała Archanioła w Czempiniu.Na uroczystość weselną udaliśmy się do Żurawca aby tym samym para mogła rozpocząć swoje przyjęcie weselne w Białym Dworku.Sala wyglądała przepięknie Iza zadbała o każdy szczegół w tym dniu.Goście i obsługa stanęli na wysokości  zadania.Impreza trwała do samego rana,w rytmach muzyki zespołu Nexus.Sesja natomiast odbyła się w Zamku Czocha,jest to wyjątkowy hotel !!! Hotel o nazwie Zamek Czocha mieści się w XIII-wiecznym zamku położonym na szczycie granitowego wzgórza, z którego roztacza się widok na jezioro Leśniańskie.Izo Pawle Dziękujemy Wam za zaufanie w tak ważnym dla was dniu,a wszystkich zainteresowany zapraszamy do zapoznania się z  reportażem. Zapraszamy!!!

    Wizaż  MakeUp&Lashes Marta Lipiec   Kościół Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Czempiniu Archidiecezja Poznańska Gościniec Żurawiec Gośćiniec Żurawiec    Zespół Nexus   Zespół Nexus

Read more

Monika & Emmanuel

Z Moniką i Emmanuelem poznaliśmy się na weselu Oli i Simone. Które,także mieliśmy okazję fotografować . Dziś natomiast pokażemy wam kilka klatek z Ich uroczystości . Był uśmiech jako motyw przewodni i głośne okrzyki ,były łzy wzruszenia,były tańce,było po prostu tak jak sobie można wymarzyć.
Przed Wami Monika i Emmanuel .

Zapraszamy !!

Nous avons rencontré Monika et Emmanuel à l’occasion du mariage de Ola et Simone, pour lequel nous étions également en charge des photos. Mais cette fois-ci, il s’agit de clichés pris durant leur propre mariage. Les sourires ont accompagné la soirée, de même que les chants, les danses et les larmes de joie. En bref, tout ce dont on peut rêver. Voici Monika et Emmanuel.
Bienvenue !

Read more

© 2018 PasteloveStudio – fotografia ślubna Kościan

Napisz do nas !