18 lipca 2018 Damian Musialski

Wesele w Toskanii Iwona & Bartek

Tym razem reportaż z miasta którym na każdym kroku króluje żużel, a dokładniej zapraszamy Was do Leszna. To właśnie tutaj symbolem miasta są szybowce oraz motory żużlowe. Tutaj właśnie powstał reportaż ślubny Iwony i Bartka. Na który serdecznie zapraszamy.

 

Iwona i Bartek w rolach głównych czyli fantastyczna para, którą będziecie mieli okazję poznać  na naszych zdjęciach. Tego dnia była piękna pogoda,oraz mnóstwo emocji. Uroczystość zaślubin, gdzie dalsze wspólne życie przysięgali sobie Iwona i Bartek  odbyła się w Kościele pw. NMP Śnieżnej w Krzycku Małym. Po ceremonii wraz z weselnikami udali się na wspólna zabawę do Hotelu Toskania Impreza trwała do samego rana,w rytmach muzyki o którą zadbał DJ Kamil Łukaszyk

 

Dziękujemy również za współpracę Malwina Bartlewicz Wizaż   Napisy na wynajem  Pracownia Florystyczna Magdalena Musielak

Comments (2)

  1. Iwona&Bartek

    Z uśmiechem i wielkim wzruszeniem wspominamy ten wspaniały dzień. Dzięki wspaniałym gościom, Wam – kochani fotografowie oraz DJ-owi Kamilowi dzień naszego ślubu i wesela był najcudowniejszym dniem w naszym życiu. Bardzo, bardzo mocno dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które tak bardzo mocno oddają klimat tego cudownego dnia. Daria, Damian – dziękujemy! ?

  2. Ewa Dryk

    Sprawiliście Państwo,ze ten cudowny dzień ślubu mojej córki pozostaje ciagle żywym wspomnieniem ,jakże pięknym dzięki Waszej pracy w która ,jak zauważyliśmy wkładacie całe serca?❤️Jesteście przesympatycznym duetem,który z uśmiechem i jakże ogromnym zaangażowaniem wprowadza pełna ciepła ,cudowna i jakże wesoła atmosferę na przyjęciu weselnym.Efektem waszej pracy są przepiękne zdjęcia za które bardzo dziękuje ??Pozdrawiam serdecznie ,a wszystkim czytającym ten komentarz szczerze polecam Wasze usługi ??
    Ewa Dryk

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pastelove Studio