Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz Zapisz
Witamy na naszym Blogu

Pastelove Studio

Ślub Plenerowy Moniki i Karola

Pragniemy Was zaprosić na reportaż ze śluby w plenerze Moniki i Karola.Uroczystość ślubna odbyła się w Ranczo Smyczyna

Współpraca Mabu Film   Barbara Woźniak studio wizerunku    Atelier Renata Potrzeba  Pracownia Florystyczna Magdalena Musielak   Mateusz Dworczak DJ 

Photo by : Damian Musialski (www.dmstudiofoto.pl)

Read more

Aleksandra & Marcin

 

Aleksandra & Marcin

Aleksandra dla znajomych Ola :). Śmiało można napisać o niej 🙂 Piękna i młoda ty nasza wariatko. Marcin spokojny opanowany zawsze elegancki  dbający o detale. Jednym słowem duet idealny.

I to właśnie lubimy w naszej pracy.Dziś zapraszamy na krótką historie Oli i Marcina. Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że o większość detali zadbali sami.

Zapraszamy do miłej lektury.

Sala Bankietowa Kontrabas   DJ  Kamil Łukaszyk

Read more

Martyna & Tomasz

Martyna śmiało można powiedzieć perfekcyjna w każdym calu,Tomasz człowiek z którym można konie kraść. Jednym słowem duet idealny.Zatem zapraszamy Was na krótką historie pod tytułem Martyna i Tomasz.Miłego oglądania.

Dziękujemy za współpracę .

Barbara Wożniak  Barbara Woźniak studio wizerunku  

Sukienka  Atelier Renata Potrzeba

Dekoracje na każdą okazję Leszno  Dekoracje

Zespół  Vegas Band Vegas Band

Sala weselna Rueda Rueda

Film MabuFilm

Śpiew Kościół Organista

 

 

Read more

Karolina & Krystian

Karoline i Krystiana już mieliście okazję poznać na naszym blogu.Dziś chcemy zaprosić Was na ich pełen uroku ślub oraz sesja w prawdziwie bajkowej scenerii.Uroczystość weselna odbyła się w Klasztorze Franciszkanów w Woźnikach na wzgórzu Wyrwał.Po uroczystości udaliśmy się do Sali bankietowej Rueda,gdzie zabawa trwała do białego rana.Na koniec ruszyliśmy w trasę na sesję plenerową do Zamku w Mosznej. Zapraszamy.

WSPÓŁPRACA

Oprawa Muzyczna Martyna Szymańska Śpiew Kościół   Klasztor Klasztor Woźniki  Zespól Muzyczny BraviFilm MabuFilm Dekoracje KM Dekoratorki Restauracja Rueda  Rueda Marta Wizaż Marta Lipiec Read more

Gosia & Lukas

Dziś zapraszamy was na reportaż Gosi i Lukasa.Uroczystość ślubna odbyła się w Kąkolewie w Kościele pod wezwaniem Wszystkich Świętych zbudowano w 1500 roku w stylu późnogotyckim.Po mszy udaliśmy się do Jeziorek gdzie odbyła się zabawa weselna.Zapraszamy.

Współpraca:

Dworek Jeziorki Dworek Jeziorki  Mateusz Dworczak  DJ Mateusz Dworczak Film Film Piotr Banaszak

 

Read more

Pożegnanie starego roku z Angeliką i Hubertem

To już ostatnia nasza sesja w 2017 roku.Korzystając z okazji chcielibyśmy Wam wszystkim podziękować za zaufanie.Dziękujemy Wszystkim osobą z którymi mieliśmy okazję pracować w roku 2017.Był to dla nas bardzo pracowity rok i pełen wyzwań.Dziękujemy!!!Na koniec z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2018 życzymy Wam hucznej zabawy sylwestrowej oraz spełnienia wszystkich marzeń. Read more

Świąteczna sesja Moniki i Piotra

Witam Kochani z okazji nadchodzących świąt Bożego Narodzenia pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia,zdrowych spokojnych świąt.Spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,spotkań w rodzinnym gronie przy dźwiękach kolęd.By Was jeszcze bardziej wprowadzić w klimat świątecznej atmosfery zapraszamy na reportaż z sesji świątecznej Moniki i Piotra.Specjalne podziękowania chcielibyśmy złożyć Panu Karolowi Flak za udostępnienie miejsca do sesji Dziękujemy !!!

Ogrody-Tarasy Karol Flak  Ogrody-Tarasy Karol Flak Read more

© 2018 PasteloveStudio – fotografia ślubna Kościan

Napisz do nas !